Malowniczy Słoneczny Brzeg kusi krystalicznie czystą wodą, plażami o złotym piasku, które ciągną się kilometrami oraz niezliczoną ilością zabytków. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek dla turystów spragnionych relaksu i ucieczki od codzienności. Wspaniałe atrakcje dla najmłodszych dostarczą dzieciom adrenaliny i mocy niezapomnianych wrażeń.

Słoneczny Brzeg - rozrywka, atrakcje dla maluchów

Spędzając wczasy w Słonecznym Brzegu warto wybrać się ze swoimi pociechami do dwóch, bogato wyposażonych, parków wodnych: „Action Aquapark”, oferującego m.in. wysoką na 18 m zjeżdżalnię, na której osiąga się prędkość do 60 km/h, basen z falami, tajemniczą „Wyspę Przygód”, „Czarną Dziurę” oraz „Niagarę”, a także aquaparku znajdującego się w ogrodach hotelu Kuban, gdzie na najmłodszych czekają liczne zjeżdżalnie. Mali miłośnicy wodnych szaleństw zastrzyku adrenaliny doznają również w parku wodnym „Aqua Paradise”, położonym w miejscowości Nessebyr, która zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od kurortu Słoneczny Brzeg. Jest to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu nie tylko w regionie, lecz na terenie całego kraju. Park zajmuje powierzchnię 40000 m2 i kusi bogactwem atrakcji jak np. tunele, bicze wodne, zjeżdżalnie i zamek dla dzieci.

Moc przygód na małych podróżników czeka również w hotelach. Specjalne mini kluby dla dzieci zapewniają najmłodszym wspaniałą zabawę oraz opiekę doświadczonych animatorów. Niezwykłą atrakcją dla młodych turystów może być również całodniowa wycieczka do świata Robinsona Crusoe. Trwający ok. 40 minut rejs kończy się na „bezludnej wyspie”, gdzie czeka para rozbitków - Robinson Crusoe oraz jego towarzysz Piętaszek. Wycieczka obejmuje ponadto gry, zabawy oraz pokazy dla dzieci.

Słoneczny Brzeg - rodzinne wczasy dla żądnych przygód Bogato wyposażone aquaparki, hotelowe place zabaw, mini kluby oraz całodniowa wycieczka śladami Robinsona Crusoe dostarczą najmłodszym podróżnikom niezwykłych przeżyć i pozwolą przenieść się w świat z innego wymiaru.